Pronájem kanceláří na Opatově

Téměř 17 000 m2, 3 moderní kancelářské budovy, přes 240 parkovacích stání a hlavně řadu nových možností pro pronájem kanceláří v Praze. To vše najdete v novém developerském projektu Opatov Park II. Novými budovami navážou kanceláře Opatov II na svého úspěšného předchůdce, který do Opatova přilákal řadu významných firem.

Pronájem kanceláří v Praze

Najít dostatečně prostorné, flexibilní a vybavené kanceláře v Praze za dobrou cenu není nic jednoduchého. Tu je překážkou cena, jinde zase omezení počtu místností nebo velikosti prostor. V nově budovaném komplexu najdete pronájem kanceláří na Opatově v řadě různých variant – vše je možné přizpůsobit konkrétní firmě. 

Pronájem kanceláří na Opatově

Na své si tak přijdou jak firmy, které vyžadují velké open space kanceláře, tak i menší společnosti s požadavkem na několik málo místností. Kanceláře Opatov umožňují také pro firmy náročné na prostor sloučit patra z několika budov do jednoho propojeného celku. Efektivní a praktické.

Současně s pronájmem kanceláří na Opatově získáte:

  • Možnost parkování v podzemních garážích
  • Přístup do jídelny a zahrady v atriu
  • Kanceláře přístupné 24 hodin denně a hlídané bezpečnostní službou
  • Kanceláře ve světovém standardu – zařadíte se po bok úspěšných českých firem i mezinárodních kolosů, které zde umístily svou pobočku

Kanceláře Opatov – dokonalá dostupnost

Velkou výhodou kanceláří na Opatově je jejich excelentní dopravní obslužnost. Prakticky hned vedle komplexu Opatov Park II najdete stanici metra C – Opatov, nedaleko vede dálnice D1 i Pražský městský okruh. Díky tomu jsou kanceláře pro většinu zaměstnanců skvěle dostupné, snadno se z nich vyráží na schůzky či služební cesty a eliminují čas strávený v kolonách v pražském provozu. Díky rozsáhlému podzemnímu parkovišti přímo pod kancelářemi navíc odpadne nepříjemné hledání volného místa v přeplněných pražských ulicích.

Pokud tedy právě hledáte pronájem kanceláří v Praze, rozhodně ze svého výběru kanceláře Opatov nevynechejte.