Dispozice kanceláří na Opatově

Zaujal vás komplex kancelářských budov Opatov Park II? Pojďme se společně podrobněji podívat na dispozice jednotlivých kanceláří, jejich vybavenost a plány. Zjistíte, že nově budované kanceláře Opatov Park nabízí velmi širokou variabilitu vnitřního uspořádání, vysoký standard i řadu praktických služeb, které při běžném každodenním chodu kanceláře oceníte nejvíce.

Opatov Park II – dispozice kanceláří

Open space, nebo intimita menších kanceláří? Pronájem celého patra, nebo dvou, tří místností? Kanceláře v komplexu Opatov Park II umožňují kombinovat a vybírat. Prostor můžete mít zcela otevřený, dělený, nebo i kombinovaný  - jednoduše tak, jak to vám i vašim kolegům nejvíce vyhovuje. Je jasné, že jiné požadavky bude mít reklamní agentura, jiné telemarketingové centrum, a jiné advokátní kancelář. Proto je možné každé patro komplexu Opatov Park II rozdělit až mezi osm zájemců na menší jednotky; pro velké společnosti je zase možné propojit celé patro s patrem v další budově.  

Dispozice kanceláří na Opatově

Vybavení kanceláří Opatov Park II

Nyní se dostáváme k samotné podobě jednotlivých kanceláří. Podrobné plány kanceláří komplexu Opatov Park II si můžete prohlédnout na stránkách developera; zde tak zmíníme jen hlavní vybavení. 

Základní dispozice kanceláří Opatov Park II je možné měnit standardními kancelářskými moduly. Každá kancelář je vybavena chlazením, radiátory i konvektory. Nejde o hermeticky uzavřenou budovu – okna je možné otevírat. O klid se starají zdvojené podlahy, na kterých jsou standardní zátěžové koberce. 

Celý Opatov Park je samozřejmě kompletně zasíťovaný rychlými optickými kabely, takže zdejší kanceláře mohou využít i firmy s nutností rychlého internetového připojení. Do kanceláří je 24hodinový přístup přes recepci, výhodou je také vlastní bezpečnostní služba

Parkování v kancelářích Opatov Park II je řešeno podzemními garážemi s přístupem pomocí výtahů, nechybí ani samostatná jídelna. Příjemným bonusem je zahrada umístěná v atriu budovy pro chvíle oddychu.