Opatov jako lokalita

Rozhodli jste se s firmou usídlit v Praze? Nebo se jen potřebujete přesunout z nevyhovujících prostor do nového? Nové kanceláře v Praze 4 jsme vám už představili na předchozích stránkách. Teď se zaměříme spíše na to, co to obnáší mít kancelář na Opatově, čím je tato lokalita zajímavá, a jaké má výhody a nevýhody

Praha Opatov – ideální dopravní uzel

Praha 4 leží z pohledu kancelářských prostor na téměř dokonalém místě. Bezprostřední blízkost dálnice D1 a Jižní spojky umožní z Opatova vyjet za pár minut kamkoliv po České republice. Mimo špičku je pak rychle dostupné i centrum Prahy; ve špičce se dá využít trasa metra C, které má stanici Opatov poblíž kancelářských komplexů. 

Opatov jako lokalita

Pro dosažení ostatních lokalit poslouží terminál MHD. Kancelář na Opatově tak může být ideálním místem – na schůzky do centra se dostanete za pár minut metrem a služební cesty po republice vám nebudou začínat půlhodinovou kolonou v centru.

Opatov nabízí kompletní služby

Co se týče občanské vybavenosti a služeb, Praha 4 Opatov rozhodně nestojí na zelené louce, kde stojí jen haldy vyvezené hlíny ze stavby. Okolí kancelářských budov nabízí vše, co můžete při běžném chodu kanceláře potřebovat – tedy obchody, poštu, banky, lékárnu i hotel. Pro zaměstnance pak je k dispozici řada restaurací i fitness centrum. 

Kanceláře v Praze 4 – vyhledávaná alternativa

Opatov se stává pro řadu velkých i menších firem oblíbeným místem. Tamější novostavby nabízí vysoký standard za příznivou cenu. Nově budované kancelářské komplexy navíc firmám umožňují flexibilní vnitřní uspořádání od velkých open space kanceláří po menší a intimnější prostory. Kancelář v Opatově tak může nabývat na atraktivitě už jen tím, že nabídne 100% funkční klimatizaci, místnosti vonící novotou, čistou recepci a pravidelný úklid.